Sylwia Nowak daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Sylwia Nowak i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ursynów, Mokotów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Wykorzystaj wakacyjne miesiące na nauką angielskiego! Zapraszam na: 1)intensywne kursy wakacyjne 2)przygotowanie do egzaminów 3)konwersacje 4)zajęcia Business English 5)zajęcia "standardowe" Silny nacisk k??d? jest na praktyczne umiejętności, szczególnie mówienie. Uczniowie sami mogę ocenia? swoje postępy, a tym samym moją skuteczność m.in. dzięki regularnym testom i "kartkówkom". Zapewniam zajmujęce materiały i indywidualne podejście. Jestem posiadaczk? certyfikatu CPE i korepetytork? z wieloletnim doświadczeniem. Studiuję ekonomi? w języku angielskim (doktorat).

Następna oferta

Poprzednia oferta