Katarzyna R. daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna R. i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką studiów licencjackich filologii angielskiej (spec. nauczycielska), zakochan? w języku angielskim. Chętnie pomogę Ci w nauce i postaram się zarazi? Cię moją pasją. Uczę na poziomach A1-B2 lub podstawówka-szkoła średnia (studia: angielski jako lektorat). Preferuj? zajęcia u mnie, ale jestem też przygotowana na możliwość dojazdu. W czasie WAKACJI możliwy intensywny, indywidualnie dopasowany kurs.

Następna oferta

Poprzednia oferta