Kasia daje korepetycje z języka polskiego w Oświęcimiu


Oświęcim: język polski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Oświęcimiu (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jeśli masz problemy z pisaniem wypracowań, ilość lektur do przeczytania przyprawia Cię o zawrót g?owy, gramatyka jest dla Ciebie koszmarem i czasem masz ochot? spali? wszystkie słowniki ortograficzne - zapraszam do siebie na korepetycje z naszego uroczego języka :) Jestem po filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, pracowałam jako dziennikarz w piśmie o?wiatowym, udzielałam już korepetycji, więc chętnie podziel? się z Tobą swoim doświadczeniem, bez względu na to, ile masz lat. Przyjdź na próbn?, darmow? lekcj? i przekonaj się, że nie taki diabe? straszny, jak go maluj? :)