Monika daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką czwartego roku matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizacji pedagogicznej. Udzielę korepetycji na każdym poziomie, od szkoły podstawowej do liceum, pomogę w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Udzielam korepetycji od 3 lat, od 2 lat prowadzę także lekcje angielskiego. W ramach studiów odbyłam praktyki w Dziennym O?rodku Socjoterapii "U Siemachy", gdzie pomagałam wychowankom o?rodka w nauce przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Następna oferta

Poprzednia oferta