Szymon daje korepetycje z matematyki w Rybniku


Rybnik: matematyka

Witam,
nazywam się Szymon i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Rybniku (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej na kierunku Elektrotechnika. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych, głównie matematyki. Nale?? do osób kontaktowych i ugodowych, tak więc łatwo można ze mną dojść do porozumienia. Zachęcam wszystkich zmagaj?cych się z przygotowaniami do egzaminu gimnazjalnego tudzień maturalnego w tej w?a?nie dziedzinie. Po więcej szczegółów proszę kierowa? się na mój numer komórkowy: 798206571

Następna oferta