Sylwia daje korepetycje z architektury w Poznaniu


Poznań: architektura

Witam,
nazywam się Sylwia i jestem korepetytorką architektury. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 22 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Pracownia RysunekArchitektura w Poznaniu zaprasza na kursy przygotowawcze na studia architektury lub inne kierunki artystyczne. Kursy w naszej szkole: 1. Roczny Kurs Rysunku - dla zdających na studia za rok 2. 2-letni Kurs Rysunku - dla wszystkich, mających do egzaminu dwa lub trzy lata 3. Kurs Rysunku i Malarstwa - skierowany dla osób zdających na kierunki studiów Uczęlni Artystycznych jak ASP miejsce: CENTRUM POZNANIA UL. PÓ?WIEJSKA 23/3 Oprócz tego oferujemy kursy sezonowe np. Wakacyjny Plener Rysunkowy. Dla wszystkich uczniów naszej szkoły zniżki na kursy sezonowe! Więcej na naszej stronie www.rysunekarchitektura.pl Zapisy za pomocą strony internetowej lub telefonicznie 602136330 kontakt e-mail: kontakt@rysunekarchitektura.pl

Następna oferta