Ola daje korepetycje z języka angielskiego w Legnicy


Legnica: język angielski

Witam,
nazywam się Ola i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Legnicy (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

W trakcie zajęć zwracam uwag? na indywidualne potrzeby ucznia, więc jeśli nie radzisz sobie z angielskim w szkole lub pracy to zapraszam!Ostrzegam jednak, że u mnie trzeba się uczyć i skutecznie do nauki mobilizuj?, ale nie terrorem, a ciekawymi lekcjami.
Co do kwalifikacji to jestem studentką NKJO, a także skończyłam amerykanistyk? na UJ. Mam doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

Następna oferta

Poprzednia oferta