Anna Kudzia daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Anna Kudzia i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Z przyjemnością udzielę korepetycji każdemu kto:

- uwielbia niemiecki i chciałby się uczyć tego języka dla siebie

-nie znosi niemieckiego a potrzebuje powtórki lub wyjaśnienia tematu od podstaw, aby zaliczyć egzamin, klasówką itd.,

- wybiera się za granice i chciałby pokonwersować

...i każdemu, kto chce uczyć się tego języka.

Jestem absolwentka Instytutu Lingwistyki UW, mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć w szkołach publicznych oraz językowych.

Oferuje: doświadczenie, znajomość odpowiednich metod, wyczucie, kreatywno?? i zaangażowanie. Jestem wymagaj?ca ale przy tym prowadzę zajęcia odpowiedzialnie, w przyjemnej atmosferze i lubię widzień wyniki wspólnej pracy :)

Pozdrawiam i zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta