Edyta daje korepetycje z biologii w Krakowie


Kraków: biologia

Witam,
nazywam się Edyta i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Nowy Targ, Rabka. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Biologii udzieli miłych i owocnych lekcji. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu a efekty mojej pracy z uczniami są ZAWSZE zadowalaj?ce. Mam mnóstwo materiałów, które mogę przekazać uczniowi wliczone w cenę lekcji. Zapraszam do współpracy!

Następna oferta

Poprzednia oferta