Szkoła Języka Rosyjskiego SAMOWAR daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Szkoła Języka Rosyjskiego SAMOWAR i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: 00-649 Warszawa, ul. Nowowiejska 4, lok. 4. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 57 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

JĘZYK ROSYJSKI DLA CIEBIE! Szkoła Samowar zaprasza na naukę języka rosyjskiego ROSYJSKI - kursy stacjonarne, zajęcia indywidualne, kursy wakacyjne oraz szkolenia dla firm Dla dorosłych, studentów oraz uczniów Przygotowujemy do matury podstawowej i rozszerzonej oraz do egzaminów TRKI (TORFL), TELC Zajęcia prowadzą doświadczeni Rosjanie-filolodzy Dogodna lokalizacja – w Centrum, blisko stacji metra Politechnika i Placu Konstytucji Zajęcia w kameralnej atmosferze, małe grupy Z SAMOWAREM ROSYJSKI SMAKUJE NAJLEPIEJ! www.samowar.edu.pl www.facebook.com/szkołasamowar Tel. (22) 628 00 10 tel. kom. 503 590 434

Następna oferta